Úvod do lékařské biofyziky pro studenty se spec. potřebami při studiu

Cílem publikace určené studentům nelékařských zdravotnických bakalářských oborů je seznámení se základy oboru lékařské biofyziky. Výběr témat a jejich výklad je veden snahou usnadnit pochopení látky i studentům, kteří v průběhu středoškolské výuky měli fyziku pouze v omezeném či malém rozsahu. Z hlediska struktury a obsahu textu byly kapitoly voleny tak, aby poskytly základ zejména k výuce dalších kurzů oboru. V rámci studia předmětu jsou studenti zapsáni také v e-learningovém kurzu, který výklad doplňuje o multimediální animace, ukázková videa a zajímavé odkazy v prostředí webových stránek. Tato studijní opora není vědeckým typem odborného textu, jedná se o oporu studenta ve smyslu jeho provázení studiem. Primární odborné prameny zde nejsou průběžně citovány a jsou souhrnně uvedeny na konci textu. U jednotlivých kapitol jsou uváděny další doporučené zdroje ke studiu.

Přílohy:
Příloha   Datum Velikost Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
pdf Úvod do lékařské biofyziky pro studenty se spe. potřebami při studiu Stáhnout - Úvod do lékařské biofyziky pro studenty se spe. potřebami při studiuOtevřít v novém okně - Úvod do lékařské biofyziky pro studenty se spe. potřebami při studiu 4.6.2019 2.56 MB uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: lékařská biofyzika

Obor:

4-D hodnocení:

typ
Skripta a návody
typ
Edukační weby a atlasy
typ
Digitální video
typ
Prezentace a animace
typ
Obrazový materiál – kasuistiky
typ
E-learningové kurzy (LMS)
result
Nerecenzováno

level
Základní úroveň
level
Pokročilá úroveň
level
Specializační úroveň
level
Komplexní úroveň
   
Zvolte prosím dosaženou úroveň vzdělání a poté ohodnoťte výukový materiál především z hlediska vhodnosti materiálu pro samostudium.
Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně
Ph.D. absolvent – postgraduální student, absolvent Ph.D. studia, odborný asistent, ...
 
Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

Tento příspěvek nebyl zkontrolován garantem obsahu portálu.

Creative Commons LicenseObsah článku podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko
autor: Hana Sochorová | pracoviště: Katedra biomedicínských oborů | publikováno: 4.6.2019 | poslední úpravy: 4.6.2019
citace: Sochorová Hana: Úvod do lékařské biofyziky pro studenty se spec. potřebami při studiu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty [online] 4.6.2019, poslední aktualizace 4.6.2019 [cit. 2020-01-29] Dostupný z WWW: <https://mefanet.osu.cz/clanky.php?aid=27>.
 

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek:

Autor / e-mail: [ přihlášení/ověření uživatele ]
Titulek:
Text:
 
 Přidat štítek:   Štítek odeslán, děkujeme