Informační systémy ve zdravotnictví - praktické aplikace výpočetní techniky

Tento výukový text je určen pro vzdělávání studentů zdravotnických oborů v akreditovaných studijních programech a slouží pro seznámení s možnostmi využití výpočetní techniky během studia zdravotnické profese a následně v praxi. Text zahrnuje pouze praktickou část výuky předmětu zaměřeného na využití informačních technologií ve zdravotnictví a nepokrývá tedy celý rozsah sylabu předmětu. Na tento základní text navazují další publikace zaměřené zejména na nemocniční informační systémy a práci se zdravotnickou dokumentací.

Přílohy:
Příloha   Datum Velikost Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Nerecenzováno

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

Tento příspěvek nebyl zkontrolován garantem obsahu portálu.

autor: Hana Sochorová, RNDr. Materová Hana | pracoviště: Katedra biomedicínských oborů | publikováno: 4.6.2019 | poslední úpravy: 4.6.2019
citace: Sochorová Hana, RNDr. Materová Hana: Informační systémy ve zdravotnictví - praktické aplikace výpočetní techniky. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty [online] 4.6.2019, poslední aktualizace 4.6.2019 [cit. 2020-01-29] Dostupný z WWW: <https://mefanet.osu.cz/clanky.php?aid=28>.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: